Przed wyruszeniem w drogę
zebraliśmy drużynę

Wiktor

Frączek

Obecnie project manager w Kat On The Roof i indie game developer. Pracował jako programista m.in. przy mobilnej wersji Car Mechanic Simulator 2014 i 2016, grze przygodowej Kursk oraz bijatyce Nickelodeon Super Brawl Universe. Finalista 1-szej edycji akceleratora ARP Games. Studiował fizykę na UJ i informatykę na AGH, gdzie prowadził kursy programowania gier dla studentów. 

Artur

Loska

W branży gier od 2015 roku. Developer znający zarówno Unity jak i Unreala. Zwycięzca 4-tej edycji hackathonu “Night of the Living Devs” oraz juror w “Game Jam Square”. Pracował przy takich grach jak “Kursk” czy “Take Off – The Flight Simulator”. Prowadził “Pog(R)adajmy” w Bielsku-Białej ponad 4 lata. Od wielu lat prowadzi także tematyczny kanał o grach na YouTube.

Michał

Sapiński

Od 2015 roku designer w Anshar Studios. Amator gamejamów (m. in. Nordic GameJam, dwukrotne podium AmJam). Swoją przygodę z gamedevem zacząłą od mobilek, przebrnął przez VR po to, aby wylądować obecnie przy tytule na PC i konsole. Specjalizuje się w level designie, chociaż zamiłowanie do pozostałych dziedzin designu nigdy nie zmalało.

Jessika

Szarek

Młodsza programistka gier komputerowych i mobilnych w Baked Games. Pracowała przy „Gym Hero” i „Wodny Świat Rybki MiniMini”. Studentka informatyki w Wyższej Szkole Technologii Informatycznych w Katowicach. Z zamiłowania artystka rysunku tradycyjnego i grafik. Swoją przygodę z tworzeniem gier zaczęła w wieku lat 12. 

Wawrzyniec

Wróblewski

Absolwent ASP w Warszawie. Lead graphic designer w Kat On The Roof. Indie game developer i finalista 1-szej edycji akceleratora ARP Games. Producent muzyki elektronicznej, do niedawna konserwator sztuki (rekonstruował m.in. sarkofagi królów polskich).

Niniejsza strona wykorzystuje tzw. Pliki Coockies w celach marketingowych, statystycznych oraz poprawy funkcjonowania serwisu. Aby dowiedzieć się więcej sprawdź Polityka Prywatności.